Готові роботи

“Роль корпорацій в розвитку ринкової економіки” (ID:253668)

РозділЕкономічна історія
Тип роботи інше
Рік виконання 2016
Кількість сторінок 4
Зміст Есе на тему: «Роль корпорацій в розвитку ринкової економіки.»
Ціна(грн.) 30
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”
Зразок роботи:
Хочу розпочати спершу з того, що таке ринкова економіка , вперше термін «ринкова економіка» запровадив у науковий обіг всесвітньо відомий англійський економіст А. Сміт. Він вважав, що розвиток капіталізму повинен здійснюватися відповідно до принципу laissez-faire (з фр. – «надати подіям природного перебігу»). Природною рушійною силою господарського розвитку є прагнення індивіда до досягнення своїх економічних інтересів. Головними рисами людини А. Сміт вважав самолюбство, егоїзм. Дбаючи про свої інтереси, така економічно вільна людина збільшує як свій добробут, так і багатство суспільства. Я вважаю, що обидва ці підходи мають право на існування. Роботодавець чи адміністрація вирішують, який з них обрати залежно від виробничих, економічних, фінансових і соціальних можливостей. Але для того, щоб вибрати підхід у плануванні і реалізації корпоративної соціальної політики, необхідно проаналізувати досвід, який уже є в Україні і за кордоном. Українські корпорації вкладають великі кошти в реструктуризацію і соціальну політику, вибудовуючи, таким чином, систему бізнесу, зрозумілу західному інвестору. Високий рівень конкуренції і загроза поглинання світовими гігантами, змусили великий бізнес переглянути принципи подальшого розвитку з метою підвищення результатів діяльності.

Замовлення

Замовлення