Готові роботи

“Дослідження та удосконалення системи автоматизованого бронювання у сфері транспортного обслуговування. Telegram - bot” (ID:258423)

РозділЕкономічна кібернетика
Тип роботи магістерська
Рік виконання 2019
Кількість сторінок 116
Зміст ВСТУП 1. АНАЛІТИЧНА ЧАСТИНА 1.1. Стисла характристика об’єкта дослідження 1.2. Постановка завдання на розробку системи 1.3. Огляд існуючих методів і моделей для вирішення основних завдань за темою дослідження 2. ДОСЛІДНИЦЬКА ЧАСТИНА 2.1. Обгрунтування та опис вибраних методів і моделей 2.2. Реалізація модельного експерименту та аналіз результатів експерименту 2.3. Проектування системи 2.4. Розробка інтерфейсу користувача системи 3. РЕКОМЕНДАЦІЙНА ЧАСТИНА 3.1. Програмна реалізація проектованої системи 3.2. Тестування програмного продукту 4. ЕКОНОМІЧНА ЧАСТИНА. РОЗРАХУНОК ПРОГНОЗНИХ ПОКАЗНИКІВ ЕКОНОМІЧНОЇ ЕФЕКТИВНОСТІ РОЗРОБКИ 5. ОХОРОНА ПРАЦІ ТА ЗАХИСТ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА ВИСНОВКИ ПЕРЕЛІК ПОСИЛАНЬ ДОДАТОК А
Ціна(грн.) 9000
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення