Відгуки

Відгуки

Відгуки про якість виконання замовлень - Сторінка №4

+ Добавити відгук
23456 ...

Гарно дякую Вам за курсову роботу. Викладачі оцінили на відмінно!!!!!!

Марія, (замовлення №145360), 2 Квітня 2017 р.

Замовляла ессе - зробили дуже швидко роботу, дуже якісно написано. Завтра буду здавати, побачимо)) Дуже вдячна за роботу))Думаю, будемо співпрацювати))

Олена, (замовлення №143249), 11 Грудня 2016 р.

Замовив контрольну роботу, за 3 дня отримав готову. Швидко, якісно. Дякую !!!

Василь, (замовлення №135464), 27 Жовтня 2016 р.

Большое спасибо за качественно написанную курсовую работу! Оценили на 5! Я довольна!:) Переживала, что будут проблемы из-за большого объема работы (с вложениями получилось около 76 листов, само содержание вышло на 44 при желательных 35), немного даже сократила. Но все обошлось как нельзя лучше! Так что буду обращаться еще, если вдруг понадобится. "Новичкам" советую это агенство. Еще раз СПАСИБО!

Анастасия, (замовлення №121198), 3 Червня 2016 р.

Задоволений виконаною магістерською роботою. Обрав виконавця викладача. Роботу було оформлено дуже добре і при будь-яких зауваженнях все швидко виправляла. В самому тексті було декілька застарілих вставок з кодексу, проте на оцінку це не вплинуло. Загалом робота написана добре, раджу замовляти тут. Також хотів додати, що ціна набагато дешевше ніж в інших, а по якості не поступається. Говорю це, бо знаю однокурсників які замовляли в інших місцях.

Володимир, (замовлення №107438), 17 Травня 2016 р.

Хочу выразить огромную благодарность всем тем - кто принимал участие в написании работы: за ваш профессионализм, быстроту и качество. Отдельное спасибо за вашу отзывчивость,понимание и доброту. Пусть всегда с вами будет удача.

Галина (г. Славянск), (замовлення №108425), 6 Травня 2016 р.

Як "справжній" студент, написання бакалаврської роботи відклав на останній момент. Дякуючи професіоналізму співробітників агенства, вони в короткий термін допомогли з написанням роботи. Виконавець справжній професіонал – за що ЩИРО ДЯКУЮ!!! Даруйте й надалі іншим позитивні та приємні емоції: доброту, людяність, турботу! Щиро дякую! Успіхів Вам в Вашій подальшій діяльності! Дасть Бог, магістерську замовлятиму теж у Вас (хотілось би цього ж самого автора для виконання – це мої думки на перспективу).

бакалавр-ЛНУ ім.Івана Франка. м.Львів, (замовлення №115648), 3 Травня 2016 р.

Оформлений звіт з аналізу згідно до вимог!!! Навіть, якщо були зауваження від викладача то не значні, в загальному доступні для сприйняття висновки, гарно оформлені таблиці і розрахунки, навіть діаграми відмінні!!! Я задоволена не зважаючи на зауваження викладача! А головне саме актуальне - ціна не дорого, порівняно з університетами!

Аліна, (замовлення №112247), 21 Квітня 2016 р.
+ Добавити відгук
23456 ...