Відгуки

Відгуки про якість виконання замовлень - Сторінка №7

+ Добавити відгук
56789 ...

Зробили все якісно і вчасно, враховували всі мої зауваження! Дякую за допомогу! Рекомендую всім! Диплом захистиив на 95 (А)

Андрій, (замовлення №62872), 24 Березня 2015 р.

Замовляв тут не одну роботу (дипломну, контрольні, розрахункові). Дуже вдячний за вчасне виконання, все було виконано в строго в поставлені строки та за необхідності швидко перероблювалось. Порадував широкий вибір виконавців(авторів). Особливо хотів би відзначити чудову якість виконання магістерської роботи та повний супровід до самого захисту. Отримав 4бали з 5 на захисті, так як і хотів. Бажаю успіхів у Вашій справі. Дякую за все!!!)))

Костянтин, (замовлення №51918), 4 Березня 2015 р.

Спасибо большое работником Магистра за хорошо подготовленную магистерскую роботу, все качественно, быстро и по заданным параметрам согласно методических рекомендаций моего института. Защитилась на 91 бал с 100 возможных. Еще раз СПАСИБО БОЛЬШОЕ. Рекомендую всем знакомым и близким Вас как высоко квалифицированных, ответственных и порядочных.

Алёна, (замовлення №68469), 23 Лютого 2015 р.

Роботу виконали вчасно, як на мене, робота на 5, але в нас дивна викладачка, то мені 4 без захисту поставила. Я задоволена)

Аліна Юріївна, (замовлення №63589), 4 Грудня 2014 р.

Спасибо специалистам МАГИСТРА за качесвенную выполненную в срок дипломную работу. Защитилась на "отлично". Рекомендую всем!

ВЛАДЛЕНА, (замовлення №59208), 17 Листопада 2014 р.

Спасибо агенству Магистр за очень хорошо выполненную работу.Все на высшем уровне , тема решена , работа готовы в сроки и даже раньше чем нужно :) Защитил диплом на 4 :) теперь буду всем советовать вас , с уважением Гор Улубян .

Гор, (замовлення №50267), 20 Жовтня 2014 р.

Дуже дякую вам за реферат. Робота була виконана якісно і відносно за короткий термін, успішно захистив! Попередньо замовляв у вас курсову роботу (замовлення №47900-у лютому 2014) її також захистив з величезним успіхом, ніяких дорікань з боку викладача не було!.. Вже не одноразово замовляю у вас реферати і доповіді, власне мене в них все влаштовує, термін виконання, ціна, якість. Завжди отримую високі бали по захисті! Рекомендую вас своїм друзям, а вам бажаю успіхів у всьому, побільше клієнтів і натхнення! Хай щастить!!!

Микола, (замовлення №58019), 18 Жовтня 2014 р.

Дуже дякую за професійно виконану роботу. Якість роботи дала змогу добре підготуватися та захиститися на відмінно. Дуже добре працює координотор, завжди готовий до конструктивного діалогу, професійно розуміється на зборі інформації, вимогів і допрацювання робот. На замітку користувачам. Чим уважніше Ви віднесетесь до періоду з'ясування основних моментів написання концепції праці і узгодження плану, тим якісніше буде виконана робота і меньше лишиться питань з приводу допрацювання. Зворотній зв'язок та своєчасне узгодження замовником, між вимогами викладача та автором написання роботи- це важливий момент для отримання якісної роботи, яка задовольнить вимоги.

Олександр, (замовлення №45818), 16 Червня 2014 р.
+ Добавити відгук
56789 ...