Готові роботи

“Автоматизація процесу перегрівання вторинної пари”

РозділАвтоматизація технологічних процесів
Тип роботи бакалаврська
Рік виконання 2012
Кількість сторінок 79
Зміст Вступ 1. Технологічна частина 1.1. Основи технологічного процесу перегрівання вторинної пари 1.1.1.Робота пароперегрівника при запуску котла 1.1.2.Робота пароперегрівника при запуску котла з гарячого стану 1.1.3.Робота пароперегрівника в номінальному режимі 1.2. Теоретичні основи технологічного процесу перегрівання вторинної пари 1.3. Технологічна карта 2. Аналіз технологічного процесу як об'єкту керування 2.1 Визначення і аналіз факторів, що впливають на технологічний процес 2.2.Складання структурної схеми взаємозв’язку між технологічними параметрам об’єкта 2.3. Визначення функціональних ознак систем автоматизації 3.Технічне обґрунтування вибору функціональної схеми автоматизації 4. Обґрунтування вибору технічних засобів 4.1. Опис і обґрунтування вибору первинних вимірювальних приладів і перетворювачів 4.2. Опис мікроконтролера SIEMENS SIMATIC S7-300 4.3. Опис програми функціонування мікроконтролера 4.4. Опис схеми зовнішніх з'єднань контролера SIMATICS7-300 5. Розрахунок і моделювання системи автоматичного регулювання 6. Опис схеми автоматизації 7. Специфікація на засоби автоматизації 8. Охорона праці та навколишнього середовища 8.1. Аналіз потенційних небезпек та шкідливих впливів 8.2. Теплові випромінювання, мікроклімат 8.3. Шум і вібрація 8.4. Електро- і травмобезпека 8.5. Освітлення 8.6. Документи, якими регламентуються вимоги щодо охорони праці 8.7. Посудини, що працюють під тиском 9. Розрахунок економічної ефективності системи автоматизації процесу перегрівання вторинної пари 9.1. Розрахунок і обґрунтування витрат на здійснення заходів з автоматизації 9.2. Розрахунок амортизаційних відрахувань 9.3. Розрахунок впливу автоматизації на техніко-економічні показники 9.4. Розрахунок чисельності основних робітників бригади 9.5.Розрахунок річного фонду заробітної плати(основних робітників) 9.6.Розрахунок експлуатаційних витрат на автоматизацію 9.7.Розрахунок річного економічного ефекту і терміну окупності Висновки Summary Список літератури
Ціна(грн.) 600
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення