Готові роботи

“ЛІКУВАННЯ СОБАК З ГНІЙНИМИ РАНАМИ”

РозділВетеринарна медицина
Тип роботи бакалаврська
Рік виконання 2014
Кількість сторінок 72
Зміст ЗАВДАННЯ НА ВИКОНАННЯ ДИПЛОМНОЇ РОБОТИ 3 РЕФЕРАТ 4 ПЕРЕЛІК СКОРОЧЕНЬ 5 1. ВСТУП 6 2. ОГЛЯД ЛІТЕРАТУРИ 8 2.1. Рана, як тканинний дефект 8 2.2. Сучасні принципи лікування гнійних ран 24 2.3. Висновок з огляду літератури 26 3. ВЛАСНІ ДОСЛІДЖЕННЯ 28 3.1. Матеріали і методи дослідження 28 3.2. Характеристика науково-навчальної клініки ветеринарної медицини кафедри хірургії та акушерства ПДАА 31 3.3. Результати власних досліджень 33 3.3.1. Аналіз поширення гнійних уражень м’яких тканин у собак 33 3.3.2. Клінічні дослідження гнійних ран у собак та результати проведеного лікування 34 3.4. Розрахунок економічної ефективності ветеринарних заходів 41 3.5. Обговорення результатів власних досліджень 43 4. ОХОРОНА ПРАЦІ 47 5. ЕКОЛОГІЧНА ЕКСПЕРТИЗА 55 6. ВИСНОВКИ 60 7. ПРОПОЗИЦІЇ ВИРОБНИЦТВУ 61 8. СПИСОК ЛІТЕРАТУРИ 62 9. ДОДАТКИ 66
Ціна(грн.) 2500
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”
Зразок роботи:
РЕФЕРАТ Дипломна робота викладена на 72 сторінках комп’ютерного друку, має 8 таблиць, 4 рисунка, додатки, а список літератури включає 35 джерел. Дипломна робота включає вступ, огляд літератури, власні дослідження, які викладені у п’яти розділах, їх узагальнення та аналіз, висновки і пропозиції виробництву, список використаних літературних джерел. Тема – «Лікування собак з гнійними ранами». Основна мета і завдання дипломної роботи – встановити етіологію виникнення та поширення гнійних ран у собак та розробити ефективну схему лікування даної хірургічної патології. Об’єкт досліджень – гнійні рани у собак. Предметом дослідження було вивчення ефективності різних схем лікування запально-гнійних уражень м’яких тканих у собак. Методи досліджень – клінічні, планіметричні, статистичні. Під час виконання роботи встановлено, що гнійні рани у собак серед інших хірургічних патологій становлять 11,86 %. Найбільш часто гнійні рани у тварин реєструютьсяся в ділянці кінцівок, що становить 71,4 %. Крім того, надходили собаки з гнійними ранами у ділянці черевної порожнини – 1 гол. (14,3 %) та у ділянці спини – 1 гол. (14,3 %). Частіше (85,7 %) дані пошкодження пов’язані з отриманими травмами. Менша кількість ран (14,3 %) є наслідком раніше проведених оперативних втручань, що може бути пов’язано з недбалим післяопераційним доглядом власників за тваринами. При комплексному використанні препаратів “Нітацид-Дарниця”, метилурацилової мазі та “Пантестин-Дарниця” за гнійних ран, очищення, настання регенерації та рубцювання тканин настає раніше, ніж при використанні левомеколевої, метилурацилової мазі та препарату “Пантестин-Дарниця”. Галузь використання роботи – ветеринарна медицина (хірургія).

Замовлення

Замовлення