Готові роботи

“Військове привітання на місці та під час руху” (ID:41532)

РозділВійськова справа
Тип роботи курсова
Рік виконання 2011
Кількість сторінок 30
Зміст ВСТУП РОЗДІЛ 1.Навчання основним стройовим прийомам 1.1.Стройові прийоми: рух без зброї 1.2.Стройові прийоми і рух без зброї 1.3. Стройове положення із зброєю. Виконання військового вітання РОЗДІЛ 2 Методика проведення стройових занять в навчальному закладі 2.1.Методичні рекомендації до проведення занять з стройової підготовки 2.2.Основні переваги і недоліки стройової підготовки ВИСНОВКИ Список використаних джерел ДОДАТКИ
Ціна(грн.) 100
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення