Готові роботи

Економіка (ID:27867)

РозділЕкономіка
Тип роботи контрольна
Рік виконання 2010
Кількість сторінок 2
Зміст Задача 1. Визначити величину окремих грошових агрегатів за умови, що: готівка на руках у населення - 170 млрд грн., строкові депозити - 65 млдр грн., залишки на розрахункових та поточних рахунках - 25 млдр грн, кошти за трастовими операціями - 3 млд. Грн Задача 2. Підприємство уклало договір на продаж товару в кредит. Вартість товару за договором становить 2000 грн, крім того ПДВ - 400 грн. Розрахунок за проданий товар відбувається через 3 місяці після передачі товару покупцю. За відстрочення платежу покупець щомісячно сплачує відсотки в сумі 180 грн. Визначити, яку суму грошей отримає підприємство через 3 місяці Задача За даними таблиці смертності, кількість осіб, які доживають до 40 років, становить 27341 чол., до 50 років – 19858 чол. Розрахуйте одноразову нетто-ставку зі 100 грн. страхової суми, якщо договір страхування укладається на випадок дожиття до 50 років та смерті в період дії договору, вік страхувальника 40 років, термін страхування 10 років, кількість укладених договорів страхування 1000, кожен договір укладено на 1000 грн. страхової суми. Є припущення, що всі випадки смерті зафіксовані в останній рік страхування, норма доходності відповідає величині, встановленій чинним законодавством України Задача Підприємство застрахувало свої матеріальні активи на суму 60 тис.грн., що становить 60% їх вартості. В період дії договору підприємство закупило майнана 15 тис.грн. та привело у відповідність страхову суму до повної страхової оцінки шляхом оформлення адендуму. Страховий тариф становить 0,5% від страхової суми. Визначити початкову страхову премію та премію, яку повинно буде доплатити підприємство за додатковим договором, якщо від моменту укладання адендуму до моменту припинення страхового захисту залишилось 6 місяців
Ціна(грн.) 20
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення