Готові роботи

“Лізингові операції в комерційному банку: український та іноземний досвід”

ПредметЕкономіка
Тип роботи курсова
Рік виконання 2009
Кількість сторінок 56
Зміст Вступ Розділ 1 Методологічні та теоретичні аспекти вивчення лізингових операцій в комерційних банках 1.1 Сутність, види, функції та перваги аспектів лізингу 1.2 Становлення та особливості розвитку лізингу в зарубіжних країнах та в Україні Розділ 2 Використання лізингових операцій у діяльності комерційних банків: вітчизняний та світовий досвід 2.1 Етапи здійснення лізингового процесу комерційними банками України 2.2 Методичні основи розрахунків лізингових платежів 2.3 Економічна ефективність лізингових операцій порівняно з традиційними формами на¬дання кредитів 2.4 Аналіз лізингових операцій у зарубіжній практиці Розділ 3 Проблеми та шляхи удосконалення лізингових операцій комерційних банків України Висновки Перелік використаних джерел
Ціна(грн.) 60
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення