Готові роботи

Суспільний поділ праці (ID:72761)

РозділЕкономіка
Тип роботи курсова
Рік виконання 2014
Кількість сторінок 37
Зміст План Вступ 1 Розділ: Суспільний поділ праці як економічна категорія 1.1. Сутність суспільного поділу праці 1.2. Поділ і кооперування праці 1.3.Основні форми реалізації суспільного поділу праці 2 Розділ: Міжнародний досвід суспільного поділу праці 2.1. Сутність і форми міжнародного суспільного поділу праці 2.2. Фактори розвитку і причини участі країн у міжнародному поділу праці 2.3. Показники участі країн в міжнародному поділі праці 3 Розділ: Суспільний поділ праці в Україні 3.1. Основні напрямки виробництва та трудової діяльності в Україні 3.2. Перспективи, проблеми та шляхи їх вирішення у СПП України. Висновок
Ціна(грн.) 50-100(договірна)
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення