Готові роботи

“Християнське трактування свободи слова у пресі”

РозділЖурналістика та видавнича справа
Тип роботи магістерська
Рік виконання 2007
Кількість сторінок 112
Зміст Вступ Розділ 1. Свобода слова крізь призму Істини 1.1. Першоджерела слова 1.2. Світське трактування свободи слова у ЗМІ 1.3. Три концепції західного варіанта свободи 1.4. Концепція природної свободи 1.5. Біблія про свободу слова 1.6. Закон і християнська свобода 1.7. Хибні уявлення про християнське трактування свободи 1.8. Наслідки поширення негативної інформації у контексті Божого Слова 1.9. Сила впливу негативних слів на ДНК людини Висновки до розділу Розділ 2. Свобода слова крізь призму європейських стандартів 2.1. Історичні витоки вільної преси 2.2. Історичне підґрунтя свободи слова: Англія 2.3. Історичне підґрунтя свободи слова: США 2.4. Свобода преси крізь призму європейських стандартів 2.5. Свобода вираження поглядів 2.6. Свобода преси у контексті Європейської Конвенції 2.7 Практика європейського Суду за статтею 10 Висновки до розділу Розділ 3. Свобода слова в українській пресі 3.1. Преса радянського періоду 3.2. Преса Незалежної України (1991 – І пол. 2005 рр.) 3.3. Преса у „після помаранчевий” період (з ІІ пол. 2005 року дотепер) 3.4. Стан судової практики 3.5. Цензура в Україні 3.6. Закони та практика ЗМІ в Україні 3.7. Свобода слова у контексті громадської думки Висновки до розділу Загальні висновки Список використаної літератури Список використаних документів Список використаних джерел Додаток
Ціна(грн.) 400
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення