Готові роботи

“Школа майстерності телекоментатора Уолтера Кронкайта”

РозділЖурналістика та видавнича справа
Тип роботи дипломна
Рік виконання 2006
Кількість сторінок 50
Зміст Вступ Розділ І Журналісти – творці сучасної картини світу 1.1. Уолтер Кронкайт – „найнадійніша людина Америки” 1.2. Війна у В’єтнамі: Новорічний наступ 1968 року та вплив сюжету Кронкайта на подальші події Розділ ІІ Секрети професійного успіху телевізійного коментатора 2.1. Роль теоретичних знань і практичного досвіду в роботі тележурналіста 2.2. Сім амплуа тележурналіста: особливості праці телекоментатора Висновки Список використаної літератури
Ціна(грн.) 300
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення