Готові роботи

“Проект науково-довідкового апарату до перевидання посібника з психології”

ПредметЖурналістика та видавнича справа
Тип роботи курсова
Рік виконання 2008
Кількість сторінок 26
Зміст ЗМІСТ Вступ Розділ перший. Маркетингове дослідження:обґрунтування доцільності перевидання обраного навчального посібника Розділ другий. Аналіз апарату орієнтування та методичного апарату обраного навчального посібника Розділ третій. Проект апарату орієнтування та методичного апарату обраного навчального посібника до перевидання Іменний покажчик Словник психологічних термінів Елементи методичного апарату Система рубрикації тексту Заключна частина Висновки Додатки Додаток 1. Приклад розташування приміток та бібліографічних посилань у навчальному посібнику Додаток 2. Бібліографія К.Г. Юнга російською мовою Додаток 3. Фотографії Карла Густава Юнга Список використаної літератури
Ціна(грн.) 60
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення