Готові роботи

“Управління конкурентоспроможністю продукції при виході на зовнішній ринок (на прикладі ..................)”

Предмет ЗЕД
Тип роботи курсова
Рік виконання 2010
Кількість сторінок 100
Зміст ЗМІСТ Вступ Розділ 1. Теоретико - методологічні засади управління конкурентоспроможністю продукції 1.1. Сутність, значення та показники конкурентоспроможності продукції 1.2. Зміст управління конкурентоспроможністю 1.3. Методичне забезпечення менеджменту конкурентоспроможності Розділ 2. Організаційно-економічна характеристика підприємства 2.1. Історія розвитку підприємства та його організаційно-управлінська характеристика 2.2. Оцінка виробничо-господарської діяльності 2.3. Оцінка фінансового стану та фінансових результатів підприємства 2.4. Аналіз зовнішньоекономічної діяльності на підприємстві Розділ 3. Удосконалення управління і контролю як один із шляхів поліпшення конкурентоспроможності продукції на зовнішньому ринку 3.1. Використання сучасних управлінських технологій зміцнення міжнародної конкурентоспроможності підприємства 3.2. Оцінка виконання зобов'язань за зовнішньоекономічними контрактами 3.3. Удосконалення документарного забезпечення якості Висновки і пропозиції Список використаної літератури Додатки
Ціна(грн.) 80
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення