Готові роботи

“Організація контролю та виконання контрактних зобов’язань в ЗЕД (на прикладі ВАТ «…»)”

Предмет ЗЕД
Тип роботи дипломна
Рік виконання 2010
Кількість сторінок 110
Зміст Вступ Розділ 1. Теоретичні основи управління контрактною діяльністю в сфері ЗЕД 1.1. Етапи організації та здійснення зовнішньоекономічних комерційних операцій 1.2. Суть, значення та види зовнішньоекономічних контрактів 1.3. Принципи управління контрактною діяльністю в ЗЕД Розділ 2. Організаційно-економічна характеристика ВАТ …. 2.1. Організаційно-управлінська характеристика підприємства та історія його розвитку 2.2.Оцінка виробничо-господарської діяльності ВАТ «…..» 2.3. Аналіз фінансового стану ВАТ «…..» Розділ 3. Організація та удосконалення управління контрактною діяльністю – умова ефективного господарювання ВАТ «…..» 3.1. Стратегічне планування зовнішньоекономічної діяльності ВАТ «…..» 3.2. Управління та покращення якістю експортної продукції ВАТ «…..» 3.3. Оптимізація та удосконалення форм і методів роботи підприємства на зовнішньому ринку 3.4. Удосконалення договірної роботи та документарне оформлення ЗЕД Висновки Список використаної літератури. Додатки
Ціна(грн.) 180
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення