Готові роботи

“Транспортне обслуговування міжнародних економічних зв’язків.”

ПредметЗЕД
Тип роботи реферат
Рік виконання 2009
Кількість сторінок 30
Зміст Вступ. 1. Сутність і види міжнародних транспортних операцій. 2. Конвенції і угоди про міжнародні перевезення. 3. Базисні умови поставки товару. 4. Морські та річкові зовнішньоторговельні перевезення. 5. Міжнародні залізничні перевезення. 6. Міжнародні повітряні перевезення. 7. Міжнародні автомобільні перевезення. 8. Транспортний потенціал України та його використання у міжнародних зв’язках. 9. Транспортно-експедиторські підприємства. Висновки Список використаної літератури
Ціна(грн.) 30
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення