Готові роботи

“Біблія у боротьбі різних ідей”

ПредметКультура, мистецтво, релігія
Тип роботи контрольна
Рік виконання 2009
Кількість сторінок 27
Зміст Вступ 1. Порівняльна характеристика до „Священної книги” у різні періоди часу 1.1 Давньоєврейська іудейська екзегеза 1.2 Талмудична екзегеза. Три рівні тлумачення Біблії 1.3 Тлумачення Писання у ранньому християнстві 1.4 Александрична школа патристичної екзегези 1.5 Сирійські школи 1.6 Східні та латинські „отці Церкви” 1.7 Середньовічна християнська екзегеза 1.8 Екзегеза доби Реформації та Контрреформації 1.9 Суперечливість протестантської екзегези 1.10 Протестантська „ортодоксія”, її еволюція 1.11 Раціоналістична біблеїстика XVIII— XIX ст. 1.12 Ліберально-протестантська біблеїстика 1.13 Тюбінгенська школа ХІХ ст.. та її впливи 1.14 Міфологічна школа 1.15 Марксистська атеїстична критика 1.16 „Неоортодоксія” та „нова герменевтика” 1.17 Православна і католицька біблеїстика та екзегеза ХVIII-ХХ ст. 2. Різні тлумачення Біблії 3. Біблія у сучасній Україні 3.1 Релігійна ситуація на Україні 3.2 Сучасні переклади біблії на Україні Висновки Список використаних джерел
Ціна(грн.) 60
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення