Готові роботи

“Восприятие красоты в культуре Древнего Египта”

ПредметКультура, мистецтво, релігія
Тип роботи курсова
Рік виконання 2009
Кількість сторінок 41
Зміст ВВЕДЕНИЕ 1. Восприятие красоты в истории эстетической мысли 2. Метафизический тип красоты в искусстве Древнего Египта 3. Вселенское и земное в художественной культуре Древнего Египта 4. Искусство заупокойного культа как выражение духовной красоты древних египтян 5. Монументальный тип красоты в искусстве древнего Египта 6. Шедевры древнеегипетского изобрази¬тельного искусства ВЫВОДЫ ЛИТЕРАТУРА СОДЕРЖАНИЕ
Ціна(грн.) 30
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення