Готові роботи

“Розрахункова частина до курсової з мікроекономіки. Варіант 5.” (ID:265417)

РозділМікроекономіка
Тип роботи курсова
Рік виконання 2015
Кількість сторінок 23
Зміст РОЗРАХУНКОВА ЧАСТИНА Розрахункове завдання 1 Розрахункове завдання 2 Розрахункове завдання 3 Розрахункове завдання 4 Розрахункове завдання 5
Ціна(грн.) 150
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”
Зразок роботи:
Розрахункове завдання №1 (Варіант 5) В таблиці 1 наведено дані щодо обсягу попиту на товар Х за різних цінових рівнів. Розрахункове завдання №2 (Варіант 5) Припустимо, що споживач щомісяця витрачає весь свій дохід на купівлю товарів Х та Y. В таблицях 2 та 3 наведено інформацію щодо цін, обсягів споживання та корисності товарів Х та Y. Розрахункове завдання №3 (Варіант 5) Припустимо, що на певній фірмі праця є єдиним змінним виробничим ресурсом, при цьому її обсяг може варіюватись від 0 до 6 люд.-год. В таблиці 4 наведено дані, щодо величини сукупного продукту фірми. Розрахункове завдання №4 (Варіант 5) Припустимо, що у деякої фірми праця є єдиним змінним фактором виробництва від 0 до 8 чол. В таблицях 5 та 6 наведено дані, щодо ціни одиниці продукції та обсягу її випуску, можливі обсяги ринкової та мінімальної ставки заробітної плати, а також розмір підвищеної заробітної плати під тиском профспілок. Величини ринкової, мінімальної та максимальної заробітної плати не залежать від обсягів випуску продукції та є сталими для кожного значення змінного фактора праця. Розрахункове завдання №5 (Варіант 7) Припустимо, що при залучені двох ресурсів (праця та капітал) фірма нарощує обсяги виробництва від 0 до 7 одиниць продукції у короткостроковому періоді. При цьому, капітал є єдиним постійним фактором виробництва. В таблицях 7 та 8 наведено інформацію щодо обсягів залучення капіталу та праці та плати за їх використання.

Замовлення

Замовлення