Готові роботи

“Ринкова конкуренція: значення та види”

ПредметМікроекономіка
Тип роботи курсова
Рік виконання 2008
Кількість сторінок 40
Зміст ВСТУП 1. ЕКОНОМІЧНА СУТНІСТЬ ТА ЗНАЧЕННЯ КОНКУРЕНЦІЇ 1.1 Сутність та функції конкуренції 1.2 Види конкуренції 2. АНАЛІЗ РОЗВИТКУ КОНКУРЕНТНИХ ВІДНОСИН В УКРАЇНІ 2.1 Характеристика сучасного стану розвитку конкуренції в Україні 2.2 Державне регулювання конкурентних відносин та його основні напрямки 3. УДОСКОНАЛЕННЯ ДЕРЖАВНОГО РЕГУЛЮВАННЯ КОНКУРЕНТНИХ ВІДНОСИН В УКРАЇНІ ВИСНОВКИ СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ
Ціна(грн.) 100
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення