Готові роботи

“Виробництво та теорія граничної продуктивності ”

Предмет Мікроекономіка
Тип роботи курсова
Рік виконання 2009
Кількість сторінок 30
Зміст ВСТУП РОЗДІЛ 1. ВИРОБНИЦТВО ТА ФАКТОРИ ВИРОБНИЦТВА 1.1 Економічна сутність виробництва 1.2. Характеристика факторів виробництва та їх властивостей РОЗДІЛ 2. ВИРОБНИЧА ФУНКЦІЯ ТА ЇЇ ВЛАСТИВОСТІ 2.1 Сутність виробничої функції 2.1 Виробнича функція з одним змінним фактором та її показники РОЗДІЛ 3. ТЕОРІЯ ГРАНИЧНОЇ ПРОДУКТИВНОСТІ ЇЇ СУТНІСТЬ І ЗНАЧЕННЯ 3.1 Закон спадної граничної продуктивності як основа теорії граничної продуктивності 3.2 Особливості та практичне значення теорії граничної продуктивності ВИСНОВКИ Список використаних джерел
Ціна(грн.) 100
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення