Готові роботи

Технології аналізу та оцінки ризиків в системі ризик-менеджмент (ID:201413)

РозділМоделювання економіки
Тип роботи курсова
Рік виконання 2017
Кількість сторінок 33
Зміст Вступ……………………………………………………….........................3 ТЕОРЕТИЧНА ЧАСТИНА Розділ 1.Теоретичні основи аналізу та оцінки ризиків в системі ризик менеджменту…………………………………………………………...................5 1.1. Поняття ризик-менеджменту та загальна схема процесу управління ризиками…………………………………………………………………….…….5 1.2. Принципи та система керування ризиками…………….……..…..…...8 1.3. Розробка програми управління ризиками…….……………...……...13 1.4. Методи управління ризиками та їх вибір…………………………...18 ПРАКТИЧНА ЧАСТИНА Розділ 2. Використання програмного забезпечення ризик-менеджменту в діяльності підприємства…………………………………………..……...……25 2.1.Загальна характеристика компанії «СRH»………………….……….25 2.2.Моделювання аналізу ризиків інвестиційного проекту в компанії «СRH» за допомогою надбудови MS Excel СrystalBall. ……………………...27
Ціна(грн.) 150
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення