Готові роботи

“Проблеми розвитку національної економіка та шляхи її вирішення”

ПредметПолітекономія
Тип роботи курсова
Рік виконання 2009
Кількість сторінок 52
Зміст Вступ Розділ 1 Методичні та теоретичні аспекти дослідження розвитку національної економіки 1.1 Визначення основних понять: національна економіка та її риси 1.2 Європейський соціально-економічний реформізм і національні економічні інтереси держави 1.3 Конституційні основи національних економічних інтересів України Розділ 2 Проблеми розвитку національної економіки України 2.1 Інституціональна криза в Україні 2.2 Соціальні проблеми національної економіки 2.3 Незбалансованість фінансового сектору України 2.4 Тінізація та корумпованість української економіки 2.5 Недосконалість системи інноваційного розвитку 2.6 Проблеми технічного стану і залишкового ресурсу конструкцій і споруд основних галузей господарства в Україні 2.7 Енергетична та екологічна безпека України Розділ 3 Політика структурної перебудови національної економіки України та її зростання 3.1 Шляхи вирішення проблем галузевої структури економіки 3.2 Шляхи подолання проблем ділової активності та розвиток конкурентного середовища 3.3 Аспекти врятування потенціалу галузевої науки 3.4 Напрями науково-технічної та економічної політики держави Висновки Перелік використаних джерел
Ціна(грн.) 60
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення