Готові роботи

Взаємодія громадянського суспільства і держави: компаративний вимір. (ID:22523)

РозділПолітологія
Тип роботи курсова
Рік виконання 2011
Кількість сторінок 41
Зміст Вступ Розділ 1. Політологічна характеристика взаємодії громадянського суспільства і держави 1.1. Теоретичні засади дослідження корпоративізму як моделі взаємодії держави та громадянського суспільства 1.2. Держава і громадянське суспільство 1.3. Концепція взаємодії держави з громадянським суспільством Розділ 2. Політологічний аналіз взаємодії громадянського суспільства і держави в компаративному вимірі 2.1. Пріоритети розвитку громадянського суспільства в державі 2.2. Проблеми взаємодії громадянського суспільства і держави Висновки Список літератури
Ціна(грн.) 80
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення