Готові роботи

“Роль кризисных периодов в процессе социализации личности (кризис середины жизни).”

ПредметСоціологія
Тип роботи курсова
Рік виконання 2009
Кількість сторінок 35
Зміст РЕФЕРАТ СОДЕРЖАНИЕ ВВЕДЕНИЕ 1 Социализация личности 1.1. Понятие социализации 1.2. Содержание процесса социализации 1.3.Стадии социализации 2. Социализация личности в середине жизни 2.1. Женщина в середине жизни 2.2. Мужчины в середине жизни 2.3.Семья и друзья: межличностный конфликт 2.3.1. Между двумя поколениями 2.3.2. Дружеские отношения 2.4. Трудовая деятельность 3. Социологическое исследование ЗАКЛЮЧЕНИЕ ЛИТЕРАТУРА Приложение 1 Приложение 2 Приложение 3
Ціна(грн.) 30
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення