Готові роботи

Методика розвитку силових якостей ватерполістів на початковому етапі тренувань (ID:42309)

РозділСпорт, фізкульткра
Тип роботи курсова
Рік виконання 2013
Кількість сторінок 35
Зміст Вступ 3 Розділ 1. Теоретико-методологічні засади особливостей тренування ватерболістів на початкового етапі 6 1.1. Характеристика гри «Водне поло» 6 1.2. Основні закономірності вікового розвитку та особливості тренувального процесу на спеціально-підготовчому етапі у дівчат та юнаків 15-16 років 8 Розділ 2. Дослідження особливостей початкового етапу тренувань ватерполістів 12 2.1. Вибір та обґрунтування методики дослідження 12 2.2. Результати дослідження початкового етапу тренувань ватерполістів 16 Розділ 3. Методика розвитку силових якостей ватерполістів на початковому етапі тренувань 20 Висновки 34 Список використаної літератури 35
Ціна(грн.) 100
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення