Готові роботи

удосконалення контролю у системі управління туризмом (ID:56197)

РозділТуризм
Тип роботи курсова
Рік виконання 2014
Кількість сторінок 40
Зміст ВСТУП РОЗДІЛ І. РЕГУЛЮВАННЯ ТУРИСТИЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В УКРАЇНІ 1.1. Державне регулювання туристичного бізнесу в Україні 1.2. Принципи і цілі державного регулювання туристичної діяльності в Україні 1.3. Державні органи регулювання туризму в Україні РОЗДІЛ ІІ. НОРМАТИВНО-ПРАВОВА БАЗА ТА КОНТРОЛЬ В СИСТЕМІ УПРАВЛІННЯ ТУРИСТИЧНОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ 2.1. Нормативно-правова база туристичної діяльності 2.2.Ліцензування туристичних послуг 2.3. Контроль в системі управління туристичною діяльністю 2.4.Удосконалення контролю в системі управління туризмом ВИСНОВОК СПИСОК ЛІТЕРАТУРИ
Ціна(грн.) 100
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення