Готові роботи

“Формування іменникової парадигми у множині на прикладі козацького літопису”

Предмет Українська мова
Тип роботи курсова
Рік виконання 2009
Кількість сторінок 35
Зміст Вступ Розділ І. Значення іменника в українській мові……… 1.1. Основні поняття морфології…………………… 1.2. Поняття морфологічної парадигми …… 1.3. Іменник як центральна частина мови……… Розділ ІІ. Розвиток іменникової парадигми у множині 2.1.Найдавніша система відмін іменника у множині…… 2.2.Парадигматика іменників української мови на прикладі «Літопису…»…………… Висновки……………………… Бібліографія ……………………
Ціна(грн.) 350
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення