Готові роботи

“Страхові послуги” (ID:232659)

РозділСтрахові послуги
Тип роботи контрольна
Рік виконання 2018
Кількість сторінок 13
Зміст 1. Фінансові ресурси страхової компанії 2. Види податків та зборів, які в сплачують вітчизняні страховики 3. Задача. Базові страхові премії, отримані страховою компанією за укладеними у минулому році договорами страхування вантажів, склали у 1, 2, 3 та 4 кварталах відповідно 260, 420, 320 та 210 тис. грн. Визначити резерв незаробленої премії на 1 січня методом «1/8», якщо договори страхування укладені строком на 1 рік. СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ
Ціна(грн.) 50
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення