Готові роботи

УАБС, Варіант №17, Міжнародний менеджмент, №3759 (ID:21865)

РозділМенеджмент
Тип роботи контрольна
Рік виконання 2010
Кількість сторінок 21
Зміст Вступ 1. Фактори, що впливають на якість рішень у міжнародних корпораціях 2. Визначення сутності та основні форми торговельних операцій міжнародних корпорацій Ситуаційна вправа Всі японські компанії мають однакові проблеми застосування техніки оцінки якості виконання службових обов’язків на відміну від США. Назвіть дві причини такого явища, що необхідно зробити цим фірмам для подолання цієї проблеми? Висновки Література
Ціна(грн.) 50
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення