Готові роботи

“Методи управління персоналом на прикладі ВАТ "Славський лісгосп""”

ПредметМенеджмент
Тип роботи курсова
Рік виконання 2009
Кількість сторінок 54
Зміст Реферат Зміст Вступ Розділ 1 Система методів управління підприємством 1.1 Поняття методів управління 1.2 Економічні методи управління як основні в системі методів управління трудовою діяльністю людей. Шляхи вдосконалення 1.2.1 Планування як метод управління 1.2.2 Метод комплексних цільових программ 1.2.3 Комерційний розрахунок 1.2.4 Система еко¬номічних регуляторів господарської діяльності 1.2.5 Шляхи вдосконалення реалізації економічних методів управління 1.3 Реалізація організаційно-розпорядчих методів управління та їх ефективність 1.4 Соціальні методи управління як система засобів і важелів впливу на соціально-психоло¬гічний клімат у колективі Розділ 2 Аналіз методів управління і стимулювання праці на ВАТ «Славському лісгоспі» 2.1 Організаційна структура управління підприємством. Особливості управління ВАТ «Славський лісгосп» 2.2 Економічні методи стимулювання праці на підприємстві 2.3 Активізація праці на підприємстві 2.4 Розробка пропозицій по вдосконаленню методів менеджменту на ВАТ «Славський лісгосп» Висновки Перелік використаних джерел
Ціна(грн.) 40
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення