Готові роботи

“Формування дивідендної політики підприємства”

РозділМенеджмент
Тип роботи дипломна
Рік виконання 2009
Кількість сторінок 107
Зміст Зміст Вступ Розділ 1. Теоретичні аспекти формування дивідендної політики 1.1. Сутність і завдання дивідендної політики 1.2. Класичні теорії формування дивідендної політики підприємства 1.3. Фактори, які впливають на формування дивідендної політики вітчизняних підприємств Висновки до розділу 1 Розділ 2. Аналіз основних моделей формування дивідендної політики 2.1. Фінансово-економічна характеристика майнового стану підприємства 2.2. Аналіз формування та використання прибутку підприємства 2.3 Аналіз дивідендної політики підприємства Висновки до розділу 2 Розділ 3. Шляхи оптимізації дивідендної політики підприємства 3.1. Методи та критерії формування оптимальної дивідендної політики підприємства 3.2. Реінвестування дивідендів як механізм управління дивідендною політикою підприємства 3.3. Шляхи вдосконалення процесу виплати дивідендів Висновки до розділу 3 Висновки і пропозиції Список використаної літератури Додатки
Ціна(грн.) 800
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення