Готові роботи

“Організація професійного навчання персоналу на підприємстві” (ID:45271)

РозділМенеджмент
Тип роботи дипломна
Рік виконання 2013
Кількість сторінок 166
Зміст Зміст: ВСТУП РОЗДІЛ 1. ТЕОРЕТИЧНІ АСПЕКТИ ПРОФЕСІЙНОГО НАВЧАННЯ ПЕРСОНАЛУ ПІДПРИЄМСТВА 1.1. Основні поняття та завдання професійного розвитку персоналу на підприємстві 1.2. Кар’єрне зростання як стимул ефективної роботи персоналу 1.3 Зарубіжний досвід професійного навчання персоналу 1.4 Оцінка ефективності навчання персоналу на підприємстві 1.5 Організація професійного навчання персоналу на підприємстві Висновок до першого розділу РОЗДІЛ 2. ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФЕСІЙНОГО НАВЧАННЯ ПЕРСОНАЛУ 2.1. Загальна характеристика лікарня 2.2. Системний аналіз персоналу як об’єкту управління 2.3. Діагностика професійного навчання в лікарні Висновок до другого розділу РОЗДІЛ 3. ШЛЯХИ УДОСКОНАЛЕННЯ ПРОФЕСІЙНОГО НАВЧАННЯ ПЕРСОНАЛУ В ЛІКАРНІ 3.1 Міжнародний досвід професійного навчання персоналу 3.2 Сучасні проблеми ефективності професійного навчання та розвитку персоналу 3.3 Недоліки в організації професійного навчання персоналу 3.4 Аналіз досвіду фахівців із медичного менеджменту 3.5 Мотивація лікарів як метод вдосконалення рівня професійного навчання Висновок до третього розділу РОЗДІЛ 4 ОХОРОНА ПРАЦІ 4.1 Аналіз небезпечних та шкідливих факторів при роботі в офісах медичних закладів 4.2 Розрахунок системи загального штучного освітлення 4.3 Пожежна безпека Висновок до четвертого розділу ВИСНОВКИ ТА ПРОПОЗИЦІЇ СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ ТА ДЖЕРЕЛ ДОДАТКИ
Ціна(грн.) 300
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення