Готові роботи

Особливості управління персоналом в організаціях соціокультурної сфери (ID:48552)

РозділМенеджмент
Тип роботи курсова
Рік виконання 2014
Кількість сторінок 29
Зміст Вступ Розділ 1. Загальна характеристика управління персоналом в організаціях соціокультурної сфери 1.1. Сутність управління персоналом 1.2. Методи та система управління персоналом в організаціях соціокультурної сфери Розділ 2. Дослідження особливостей управління персоналом в організаціях соціокультурної сфери 2.1. Тенденції розвитку соціокультурної сфери на сучасному етапі 2.2. Матеріальне та нематеріальне стимулювання розвитку персоналу в організаціях соціокультурної сфери Висновки Список літератури
Ціна(грн.) 90
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення