Готові роботи

“Правова охорона селекційних досягнень” (ID:257821)

РозділІнтелектуальна власність
Тип роботи реферат
Рік виконання 2012
Кількість сторінок 14
Зміст Зміст с. Вступ…………………………………………………………………………….....3 1. Поняття про селекцію………………………………………………………….4 2. Правова охорона сортів рослин…..…………………………………………6 3. Правова охорона порід тварин……………………………………………….11 Висновки…………………………………………………………………………13 Список використаної літератури………………………………………………..14
Ціна(грн.) 25
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”
Зразок роботи:
Селекція – це галузь сільськогосподарського виробництва, яка займається виведенням нових сортів і гібридів сільськогосподарських культур, порід тварин. Виведення нового сорту культурної рослини чи породи свійської тварини є досить довготривалим процесом, який потребує значних коштів і зусиль висококваліфікованих спеціалістів. Селекційним досягненням слід вважати результат науково-практичної діяльності, внаслідок якої створюються сорти і гібриди рослин та породи тварин із заданими ознаками. Правова охорона селекційних досягнень в Україні здійснюється Законами України “Про охорону прав на сорти рослин” в редакції від 17 січня 2002 р. і “Про племінне тваринництво” від 21 грудня 1999 р. Також правова охорона селекційних досягнень здійснюється відповідно до норм міжнародної конвенції “Про охорону селекційних досягнень” від 1971 р. Важко переоцінити значення селекційних досягнень для народного господарства держави. За рахунок селекції і в рослинництві, і в тваринництві можна досягти більшої ефективності сільського господарства.

Замовлення

Замовлення